Алексей Иванов (general_ivanoff) wrote,
Алексей Иванов
general_ivanoff

Цеевропа-News: Вова Морда требует от фюрера Олежки вернуть 48 лямов, переданных через Пупса


Львівський бізнесмен Володимир Дідух, відомий також як кримінальний авторитет Вова Морда, заявив, що свого часу дав ВО «Свобода» $48 млн на розвиток політсили.
Гроші на утримання осередків партії, мітинги та зарплату функціонерам, зі слів Дідуха, він не давав особисто лідерові партії Олегові Тягнибоку, а передавав через народного депутата України від «Свободи» Iгоря Кривецького.
«Тягнибоку особисто гроші не давав, давав Пупсу (прізвисько Ігоря Кривецького, ред.). Щоб не сказали, що гроші на партію дав кримінальний авторитет. Таким чином, Пупс передавав ніби від себе мої гроші. Я перекривав фінансування усієї партії», — розповів Володимир Дiдух газеті «Експрес».
З його слів, він почав фінансувати партію ще тоді, коли свободівці починали як депутати в місцевих радах, і були «голі і босі».
«Це було спершу 500 тис., потім мільйон, потім два, потім три. Потім по вісім давалося. Усього разом $48 млн. Були часи, коли з Тягнибоком я бачився кожний день. У «Фешн-клубі», — розповів Вова Морда.
Він також заявив, що фактично допоміг «Свободі» народитись. Однак, після того, як партія «продала» націоналістичну ідею, з якою виграла вибори до парламенту, через яку люди їм повірили, фінансування припинив.
З його слів, гроші, які він витратив на «Свободу», вимагає від партійних функціонерів повернути назад. До того ж, зі слів Дідуха, грошей у свободівців вистачає.
«Вони, будучи у владі, прийняли $600 млн. Подивіться, які він (Пупс — ред.) готелі купив  - «Жорж» у центрі Львова, «Хаят» — у центрі Києва, банки скупили. $200 млн дали тільки за «Хаят».
Нагадаємо, Володимир Дідух — багаторічний  фігурант кримінальної хроніки у львівській пресі. Вперше його затримали за підозрою у рекеті у 1994 році. Тоді він отримав умовний термін і відсидів кілька років у СІЗО. Кілька разів на нього чинили замах, востаннє у 2012 році, коли у центрі Львова обстріляли його автомобіль. Тоді загинув водій, а сам Дідух отримав важкі поранення: кулі влучили у шию і голову.
У 2014 році Володимир Дідух на позачергових парламентських виборах балотувався до ВР за списками партії «Громадянський рух України».


С соловьиной переводите сами...


Tags: no comments, Укропия, эуропейцы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments